Domki

8
60
 • Czysta plaża
 • Dla rodziny
 • Gril
 • Kuchnia
 • Niepełnosprawni
 • Parking
 • Plac zabaw
 • Prysznic
 • TV
 • Wi-Fi
 • Zwierzęta

Każdy z domków na parterze posiada przestronny salon z aneksem kuchennym, stołem jadalnym, rozkładaną sofą i telewizorem, łazienkę z prysznicem (ręczniki nie są na wyposażeniu domku) oraz zadaszony taras z meblami wypoczynkowymi. Na piętrze znajdują się dwa trzyosobowe pokoje sypialne, w których jest łóżko podwójne oraz pojedyncze. Dodatkowo w każdym pokoju sypialnym jest roleta przeciwsłoneczna oraz moskitiera. Wszystkie domki są ogrzewane! Łącznie w każdym domku może wygodnie wypoczywać do 8 osób. Wszystkie domki posiadają bramki na schodach (zarówno na dole jak i na górze). Dodatkowo na wyposażeniu są także krzesełka do karmienia, łóżeczka turystyczne, nocniki, podesty oraz wanienki dla dzieci – dostępność w danym terminie do potwierdzenia przy rezerwacji!

Szczegóły

 • Maksymalna liczba osób: 8
 • Powierzchnia domku: 60 m²

Informacja o danych osobowych dla gości Domków TORTUGA

ADMINISTRATOR
Administratorem danych osobowych gości Domków TORTUGA jest „TORTUGA Marta Rekowska” z siedzibą przy ulicy Morskiej 17, 84-110 Dębki, e-mail: info@domkitortuga.pl tel. 504 821 635. NIP:587-155-61-11, zwany dalej Administratorem.

PODSTAWA PRAWNA
Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b), c) i f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1).

CELE
Celem, dla których Domki TORTUGA przetwarza dane osobowe jest zawarcie i realizacja umowy o realizację usług noclegowych oraz dochodzenie ewentualnych roszczeń w związku z poniesioną przez Domki TORTUGA szkodą wyrządzoną przez gościa lub obrona przed roszczeniami gościa w stosunku do Domków TORTUGA.
Podanie danych osobowych jest konieczne do zawarcia umowy o świadczenie usług i wykonania nałożonych na administratora obowiązków (w tym opłaty miejscowej). W przypadku niepodania danych koniecznych do zawarcia takiej umowy, administrator odmówi jej zawarcia, ze względu na brak możliwości jej wykonania.
-przekazujemy Pani/Pana dane osobowe: Urzędowi Gminy Krokowa

PROFILOWANIE
Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

PRZEKAZANIE DANYCH DO PAŃSTWA TRZECIEGO/ORGANIZACJI MIĘDZYNARODOWEJ:
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Każdy gość ma prawo dostępu do własnych danych osobowych ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Dostęp do danych możliwy jest w siedzibie firmy. Kontakt w sprawie danych osobowych jest możliwy za pomocą e-maila: info@domkitortuga.pl telefonicznie pod numerem 504 821 635 oraz pisemnie na adres ul. Morska 17 84-110 Dębki
Każdy gość ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych.
Pani/Pana dane osobowe dotyczące zawartych umów będą przechowywane do czasu przedawnienia roszczeń wynikających z tej umowy. Dane zawarte w dokumentach rozliczeniowych będą przechowywane do czasu upływu okresu przedawnienia zobowiązania podatkowego, chyba, że ustawy podatkowe stanowią inaczej. Dokumenty związane z reklamacjami będą przechowywane przez okres jednego roku od czasu zakończenia procesu reklamacji. Dokumenty pozyskane z systemów rezerwacyjnych będą przechowywane przez okres trzech lat.

MONITORING
Przetwarzamy dane osobowe gości prowadzone przez monitoring w celu ochrony mienia oraz zapewnienia bezpieczeństwa gościom i innym osobom przebywającym na terenie Domków TORTUGA.